Zobraz archívEMailTlačiť

Zimný štadión - Poprad

Mapa
Ulica:
Zimný štadión mesta Poprad
PSČ:
05801
Mesto:
Poprad

Popis

 

Permanentky a vstupenky


Informácie o permanentných vstupenkách na domáce stretnutia HK POPRAD v Tipsport extralige 2011/2012, doplnené o informácie o vstupenkách a novinárskych akreditáciách.

Ceny permanentných vstupeniek na domáce stretnutia HK POPRAD v Tipsport extralige 2011/2012 sú nasledovné:

  • Permanentná vstupenka: 90 €
  • Permanentná vstupenka ZŤP: 45 €
  • Permanentná vstupenka na státie (do sektoru domácich): 60 €


Permanentky budú v predaji od štvrtku 8.9.2011 od 15:00 hod.

Predajným miestom, na ktorom si môžete zakúpiť permanentné vstupenky bude pokladňa Zimného štadióna mesta Poprad, ktorá bude otvorená každý pracovný deň od 8.9.2011 do 16.9.2011 v čase od 15:00 do 18:00.

Ceny vstupeniek na domáce stretnutia HK POPRAD v Tipsport extralige 2011/2012 sú nasledovné:

  • Vstupenka: 3,00 €
  • Vstupenka ZŤP: 1,50 €
  • Vstupenka na státie (do sektoru domácich): 2,00 €
  • Vstupenka detská (do 130 cm): 0,05 €


Predajným miestom, na ktorom si môžete zakúpiť vstupenky bude pokladňa Zimného štadióna mesta Poprad, ktorá bude otvorená jeden deň pred zápasom (vždy posledný pracovný) v čase od 15:00 do 18:00 a v deň zápasu od 14:00

Pri kúpe vstupenky ZŤP je potrebné predložiť v pokladni preukaz ZŤP, ktorým je potrebné sa preukázať aj pri vstupe cez turnikety.

Novinári sa môžu akreditovať najneskôr 1 deň pred uskutočnením zápasu prostredníctvom e-mailu na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Pre jedného pracovníka média bude poskytnutá jedna vstupenka.

 

Popradský zimný štadión bol postavený v roku 1973. Jeho kapacita je 4 500 miest pre divákov. Od okamihu jeho postavenia až do dnešných čias sa stal trvalým domovom popradského hokejového klubu a dejiskom jeho majstrovkých, priateľských a prípravných stretnutí. Popradský "zimák" nebol však počas 31 rokov svojej existencie len domovským stánkom popradských hokejistov, ale i dejiskom mnohých významných podujatí. V roku 1993 sa tu uskutočnili Majstrovstvá sveta kategórie "C", v rokoch 1987 a 1999 bol dejiskom športových disciplín Svetových zimných univerziád a v tom istom roku sa tu odohrávali Európske olympijské dni mládeže. Na klubovej úrovni bolo vrcholom usporiadanie jedného z turnajov Kontinentálneho pohára a každoročne môžu diváci vidieť európske hokejové kluby počas 2. najstaršieho pohára v Európe - Tatranského pohára. Okrem toho sa na popradskom štadióne organizuje množstvo ďalších športových a kultúrnych podujatí, ako sú napríklad hokejové exhibície Slováci z NHL vs. Jágr tím alebo Zápas hviezd slovenskej extraligy, koncerty populárnych hudobných skupín, televízne show ako napríklad Zlatý kľúč a mnoho ďalších.

Vyhľadať cestu (mapa & cesta k miestu)

Zadajte adresu štartu:    

Events

  
 
Dátum Názov Miesto konania Mesto Kategória
Currently no events are available

Export to ics (for outlook, google calendar, etc...)

Podujatia